Gamintojas: D-Link
Modelis: DGS-1008P
EAN: 0172304263105
D-Link DGS-1008P tinklo komutatorius - tai įspūdingai mažas ir galingas, maitinamas per Eternetą, 8 prievadų nevaldomas gigabitinis komutatorius, skirtas mažoms biurams ar namų tinklams. Šis komutatorius turi 4 PoE prievadus, kurie leidžia padalinti 68 W bendrojo galios per Eternetą tarp 4 įrenginių, pvz., IP kamerų ar belaidžių prieigos taškų.
D-Link DGS-1008P palaiko tinklo standartus IEEE 802.3, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u ir IEEE 802.3x, o jo mezzanine kapacitetas yra 16 Gbit/s. Šis komutatorius turi 8000 įrašų dydžio adreso lentelę, paketų perdavimo greitį iki 14880 pps, 1488000 pps ir 148800 pps priklausomai nuo perdavimo greičio ir 0,256 MB paketų buferio atminties.
D-Link DGS-1008P turi 8 gigabitinius RJ-45 eterneto prievadus, skirtus varinių eterneto kabelių technologijai (10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T) ir palaiko laido tipus Cat3, Cat4, Cat5 ir Cat5e. Jis taip pat naudoja srauto kontrolės palaikymą, auto MDI/MDI-X funkciją ir auto-negotiation technologiją, kad būtų lengva prijungti jį prie kitų įrenginių.
D-Link DGS-1008P taip pat turi LED indikatorius, kurie rodo aktyvumą, jungtis, PoE, energiją, greitį ir būseną, palaiko paslaugų kokybės (QoS) palaikymą ir store-and-forward funkciją. Jis yra nedidelis, 38 mm aukščio, 190 mm pločio ir 120 mm ilgio, ir gali būti naudojamas santykinės drėgmės diapazone nuo 0 iki 95% ir temperatūros diapazone nuo 0 iki 40 °C. Pridedamas maitinimo šaltinis, kuris pritraukia 1.5 A įvesties srovę per DC lizdą.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Ne-valdomas |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 8 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Maitinimo jungtis | DC lizdas |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | Taip |
| Maitinimo per Eternetą (PoE) prievadų skaičius | 4 |
| Maitinimo per Eternetą (PoE) galia prievadui | 30 W |
| Bendrosios galios per Eternetą (PoE) charakteriskos | 68 W |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 16 Gbit/s |
| „Store-and-forward“ funkcija | Taip |
| Paketų perdavimo greitis (10 Mbps) | 1488000 pps |
| Paketų perdavimo greitis (1 Gbps) | 14880 pps |
| Paketų perdavimo greitis (100 Mbps) | 148800 pps |
| Paketo buferio atmintis | 0,256 MB |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10BASE-T, 100BASE-T, 1000BASE-T |
| Palaikomi laido tipai | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Pilnai abipusis (duplex) | Taip |
| Automatinis suderinimas (Auto-negotiation) | Taip |
| Auto MDI/MDI-X | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| Įvesties srovė | 1.5 A |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Aktyvumas, Jungtis, PoE, Energija, Greitis, Būsena |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 190 mm |
| Ilgis | 120 mm |
| Aukštis | 38 mm |