Gamintojas: D-Link
Modelis: DBS-2000-28MP/E
EAN: 0790069471247
D-Link DBS-2000-28MP/E. Perjungimo tipas: Valdomas, Perjungimo sluoksnis: L2. Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 24, Konsolės prievadas: RJ-45. Adreso lentelės dydis: 8000 įrašai, Perjungimo pajėgumas: 56 Gbit/s. Tinklo standartai: IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at. Maitinimas per Eternetą (PoE). Stovo montavimas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DBS-2000-28MP/E verkkokytkin Hallittu L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet -tuki Harmaa | €1059.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | |
| Produkto spalva | Pilka |
| LED indikatoriai | |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Web pagrįstas valdymas | |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius | 24 |
| Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių SFP prievadų skaičius | 4 |
| Konsolės prievadas | RJ-45 |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Maitinimo per Eternetą (PoE) prievadų skaičius | 24 |
| Maitinimo per Eternetą (PoE) galia prievadui | 30 W |
| Bendrosios galios per Eternetą (PoE) charakteriskos | 370 W |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 8000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 56 Gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 41,7 Mpps |
| Paketo buferio atmintis | 4,1 MB |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at |
| 10G parama | |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Aprėpties medžio protokolas | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Nuorodų agregacija | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | DC/PoE |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Galios suvartojimas (maks.) | 446,1 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 500 MHz |
| Atminties tipas | DDR3-SDRAM |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF) | 277967 h |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -5 - 50 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 1500 m |
| Šilumos sklaida | 1521,99 BTU/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 250 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 3,94 kg |
| Saugumas | |
| IGMP tinklinio judėjimo sekimas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WPA, WPA2 |
| Techniniai duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės aukštis | 39,3 cm |
| Transportavimo kartono dėžės ilgis | 53,9 cm |
| Transportavimo kartono dėžės plotis | 29,5 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 110 cm |
| Padėklo bendrasis plotis | 120 cm |
| Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris | 16,2 kg |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 3 vnt |
| Padėklo aukštis (gabenant jūra) | 2,1 m |
| Gaminių skaičius ant padėklo (jūrų transporto) | 120 vnt |
| Transportavimo kartono dėžės grynasis svoris | 15,4 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo (jūrų transporto) | 40 vnt |
| Bendrasis padėklo svoris (gabenant jūra) | 670 kg |
| Bendrasis padėklo svoris (gabenant oru) | 409,5 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo (oro transporto) | 24 vnt |
| Kiekis ant padėklo (gabenant oru) | 72 vnt |
| Padėklo aukštis (gabenant oru) | 131,4 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 365 mm |
| Pakuotės gylis | 521 mm |
| Pakuotės aukštis | 92 mm |
| Paketo svoris | 5,13 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |