Gamintojas: Fellowes
Modelis: 29701
EAN: 0077511297014
Fellowes 29701 pelės kilimėlis Raudona yra patogus ir praktiškas kilimėlis, skirtas pelių naudojimui. Šis kilimėlis yra pagamintas iš kokybiško audinio ir poliestero medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą.
Dėl savo matmenų (246 x 218 x 5 mm) jis puikiai tinka visose darbo aplinkose. Kilimėlio plotis yra 224 mm, o ilgis - 186 mm. Kilimėlio storis siekia 6 mm, kas užtikrina komfortablų ir stabilų pelės naudojimą.
Šio kilimėlio spalva yra ryški raudona, suteikianti jaukumo ir stiliaus pojūtį darbo stotelei. Kilimėlis turi monochromatinį paviršiaus nudažymą, kuris suteikia vienybės ir elegantiškumo įvaizdį.
Fellowes 29701 pelės kilimėlį galima lengvai pritaikyti prie norimų poreikių. Kilimėlis neturi atramos riešui, todėl leidžia naudotis pelės rašikliui arba pelės naudojimui be papildomo komforto elemento.
Šis kilimėlis pakuojamas vienetų į dėžę, todėl jį galima įsigyti nuosekliai ir be jokių papildomų reikalavimų.
Fellowes 29701 pelės kilimėlis Raudona - tai praktiškas ir stilingas produktas, kuris atitiks keliamus lūkesčius tiek darbe, tiek namuose. Įsigykite šį kilimėlį ir mėgaukitės darbo komfortu bei išskirtiniu dizainu!
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
intop.lt |
„Fellowes“ pelės kilimėlis, ekonomiškas raudonas | €2.11 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Raudona |
| Paviršiaus nudažymas | Monochromatinis |
| Medžiaga | Audinys, Poliesteris |
| Atrama riešui | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 224 mm |
| Ilgis | 186 mm |
| Storis | 6 mm |
| Matmenys (WxDxH) | 246 x 218 x 5 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |