Gamintojas: BenQ
Modelis: 9H.N0WFB.A2E
EAN: 4544438040475
Benq Zowie G-SR. Plotis: 470 mm, Ilgis: 390 mm. Produkto spalva: Juoda, Paviršiaus nudažymas: Monochromatinis, Medžiaga: Guma, Neslidus pagrindas, Žaidimo pelės padėkliukas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
BenQ Zowie G-SR Žaidimo pelės padėkliukas Juoda | €39.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas | Monochromatinis |
| Medžiaga | Guma |
| Žaidimo pelės padėkliukas | |
| Atrama riešui | |
| Neslidus pagrindas | |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus vandeniui |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 470 mm |
| Ilgis | 390 mm |
| Storis | 3,5 mm |