Gamintojas: ASUS
Modelis: 90MP00S0-B0UA00
EAN: 4058154240878
ASUS ROG Scabbard. Plotis: 900 mm, Ilgis: 400 mm. Produkto spalva: Juoda, Paviršiaus nudažymas: Monochromatinis, Neslidus pagrindas, Žaidimo pelės padėkliukas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
ASUS ROG Scabbard | €44.95 |
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG SCABBARD | €60.25 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas | Monochromatinis |
| Žaidimo pelės padėkliukas | |
| Neslidus pagrindas | |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus įbrėžimams, Atsparus aptaškymui |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 900 mm |
| Ilgis | 400 mm |
| Storis | 2 mm |
| Svoris | 525 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |