Gamintojas: ACT
Modelis: AC8010
EAN: 8716065491371
ACT AC8010. Plotis: 240 mm, Ilgis: 212 mm. Produkto spalva: Juoda, Paviršiaus nudažymas: Monochromatinis, Medžiaga: Želė, Poliesteris, Poliuretanas, Atrama riešui, Neslidus pagrindas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC8010 hiirematt Must | €40.55 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus nudažymas | Monochromatinis |
| Medžiaga | Želė, Poliesteris, Poliuretanas |
| Žaidimo pelės padėkliukas | |
| Atrama riešui | |
| Neslidus pagrindas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 240 mm |
| Ilgis | 212 mm |
| Storis | 2,1 cm |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733080 |