Gamintojas: MSI
Modelis: PRO Z790-A WIFI DDR4
EAN: 4711377011457
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 motininė plokštė yra puikus pasirinkimas norintiems susimontuoti efektyvų ir modernų kompiuterį. Ši motininė plokštė yra suderinama su naujausiais Intel procesoriais ir turi maksimalią atminties talpą iki 128 GB. Ji turi dviejų kanalų atminties sistemą su keturiais angais ir remia DDR4-SDRAM atminties tipą. Su motininės plokštės Intel Z790 chipsetu ir LGA 1700 lizdu ji yra suderinama su „Intel Celeron“ ir „Intel Pentium Gold“ procesoriais.
Viena iš pagrindinių šios motininės plokštės savybių yra jos tinklo galimybės. Ji palaiko 2,5 gigabitų eternetą ir viršutinį Wi-Fi standartą - Wi-Fi 6 (802.11ax). Šiai motininei plokštei taip pat galima prijungti Bluetooth įrenginius su 5.3 versija.
Kalbant apie saugyklą, MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 palaiko M.2 ir PCI Express kaupiklių sąsajas ir gali tvarkyti tiek HDD, tiek SSD saugyklas. Be to, jis turi RAID palaikymą lygiams 0, 1, 5 ir 10.
Ši ATX motininė plokštė turi daugybę portų, įskaitant HDMI ir DisplayPort video išvestis, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ir USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) prievadus prijungimui prie periferinių įrenginių. Ji taip pat turi vidaus jungtis, įskaitant USB 2.0 ir USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1).
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 motininė plokštė turi draugišką BIOS sąsają, o jo pakuotėje yra SATA kabeliai, kad būtų lengviau nusistatyti. Taigi, jei ieškote modernios ir efektyvios motininės plokštės, kuri palaiko naujausius procesorius, turi aukštą tinklo galimybes ir gali tvarkyti kelias saugyklos saugyklas, tai plokštė - puikus pasirinkimas.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 Z790 | €243.90 |
|
mts.ee |
MSI PRO Z790-A WIFI DDR4 emaplaat Intel Z790 LGA 1700 ATX | €410.16 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
| Procesorių suderinamumas | „Intel® Celeron®“, Intel® Pentium® Gold |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | LGA 1700 |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Non-ECC | Taip |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3333,3466,3733,3866,4000,4266,4400,4533,4600,4800,5000,5066,5200,5333 MHz |
| Palaikomas atmintinės taktinis dažnis (didžiausias) | 5333 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Intel |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Z790 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 6 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | Taip |
| Priekinės plokštės jungtis | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| RGB LED kontaktų pagrindas | Taip |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| S/PDIF out portas | Taip |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, PCI Express |
| Vidinės saugyklos talpa | 10 GB |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| BIOS | |
| BIOS tipas | EFI AMI |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 304,8 mm |
| Ilgis | 243,8 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | SATA |
| Plėtotės lizdas | |
| M.2 (M) angų skaičius | 4 |