Gamintojas: MSI
Modelis: MEG X570S ACE MAX
EAN: 0824142266021
MSI MEG X570S ACE MAX. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: AM4 lizdas, Procesorių suderinamumas: AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd.... Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 64 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: M.2, SATA, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, RAID lygiai: 0, 1, 10. Paralelinio apdorojimo technologijos parama: Crossfire, SLI. Eterneto sąsajos tipas: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontroleris: Realtek RTL8125B, „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI MEG X570S ACE MAX pagrindinė plokštė AMD X570 AM4 lizdas ATX | €606.20 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM4 lizdas |
| Procesorių suderinamumas | AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5 5th Gen, AMD Ryzen™ 7, 2nd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, AMD Ryzen 7 5th Gen, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 5300 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | AMD |
| Pagrindinės plokštės lustas | AMD X570 |
| Garso lustas | Realtek ALC4082 |
| Garso išvesties kanalai | 5.0 kanalai |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| S/PDIF out portas | |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 8 |
| ATX maitinimo jungtis | |
| Galios ventiliatorių jungtis | |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 6 |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai) | |
| TPM jungtis | |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, SATA |
| RAID lygiai | 0, 1, 10 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontroleris | Realtek RTL8125B |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 16 lizdai | 3 |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Crossfire, SLI |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 305 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Kitos savybės | |
| Svoris | 1 kg |