Gamintojas: MSI
Modelis: MAG B560M MORTAR WIFI
EAN: 0824142243312
MSI MAG B560M MORTAR WIFI. Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 1200 (Socket H5), Procesorių suderinamumas: „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel®.... Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 128 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD. Paralelinio apdorojimo technologijos parama: 2-Way CrossFireX. Eterneto sąsajos tipas: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontroleris: Realtek RTL8125B, „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
MSI MAG B560M MORTAR WIFI emolevy Intel B560 LGA 1200 mikro ATX | €147.66 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesorių suderinamumas | „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, „Intel® Pentium®“ |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Non-ECC | |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2666,2933,3200 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Nebuferizuota atmintis | |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | „micro ATX“ |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Intel |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel B560 |
| Garso lustas | Realtek ALC897 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| S/PDIF out portas | |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 6 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | |
| ATX maitinimo jungtis | |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi intruzijos jungtis | |
| 12 V maitinimo jungtis | |
| TPM jungtis | |
| „Thunderbolt“ kolektoriai | 1 |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, SATA III |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontroleris | Realtek RTL8125B |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| CMOS jutiklio valymo jungė | |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ x1 (3.x kart.) angos | 1 |
| PCI Express x 16 lizdai | 2 |
| M.2 (M) angų skaičius | 2 |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | 2-Way CrossFireX |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 244 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Kitos savybės | |
| Svoris | 1 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |