Gamintojas: MSI
Modelis: B460M PRO-VDH WIFI
EAN: 0824142218129
MSI B460M PRO-VDH WIFI. Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 1200 (Socket H5), Procesorių suderinamumas: „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel®.... Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 128 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: M.2, Micro SATA III, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Maksimali rezoliucija: 4096 x 2160 pikseliai. Eterneto sąsajos tipas: Gigabitinis eternetas, LAN kontroleris: Realtek RTL8111H, Wi-Fi standartai: 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesorių suderinamumas | „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, „Intel® Pentium®“ |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Non-ECC | |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Palaikomos atminties modulio ypatybės | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Nebuferizuota atmintis | |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | „micro ATX“ |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Intel |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel B460 |
| Garso lustas | Realtek ALC892 / Realtek ALC897 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | |
| Priekinės plokštės jungtis | |
| ATX maitinimo jungtis | |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 2 |
| Šasi intruzijos jungtis | |
| Nuosekli jungtis | |
| 12 V maitinimo jungtis | |
| Nuosekliojo prievado antraštės | 1 |
| RGB LED kontaktų pagrindas | |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| PS/2 portų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| WiFi-AP antenos lizdas | 2 |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, Micro SATA III |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| LAN kontroleris | Realtek RTL8111H |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| BIOS atminties dydis | 128 Mbit |
| CMOS jutiklio valymo jungė | |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ x1 (2.x kart.) angos | 2 |
| PCI „Express“ x16 (3.x kart.) angos | 1 |
| M.2 (M) angų skaičius | 2 |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 2160 pikseliai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 244 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | SATA |
| Tvarkyklės įskaitytos | |