Gamintojas: Gigabyte
Modelis: Z490 AORUS ULTRA
EAN: 0889523021415
Gigabyte Z490 AORUS ULTRA (rev. 1.x). Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 1200 (Socket H5), Procesorių suderinamumas: „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, „Intel® Pentium®“. Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 128 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: M.2, SATA III, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Paralelinio apdorojimo technologijos parama: 2-Way CrossFireX, 2-Way SLI, Crossfire, Quad-GPU SLI, Grafinio adapterio šeima: Intel, Grafikos adapteris: HD Graphics. Eterneto sąsajos tipas: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontroleris: Intel AX201, Wi-Fi standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte Z490 AORUS ULTRA (rev. 1.x) Intel Z490 LGA 1200 (Socket H5) ATX | €440.74 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesorių suderinamumas | „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, „Intel® Pentium®“ |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 3000,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3666,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400,4500,4600,4700,4800,4933,5000 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Nebuferizuota atmintis | |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Intel |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Z490 |
| Garso lustas | Realtek ALC1220-VB |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| PC būsenos stebėsena | Ventiliatorius, Temperatūra, Įtampa |
| Aušinimo tipas | Pasyvus |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 6 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | |
| Priekinės plokštės jungtis | |
| ATX maitinimo jungtis | |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 4 |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai) | |
| TPM jungtis | |
| „Thunderbolt“ kolektoriai | 2 |
| RGB LED kontaktų pagrindas | |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| S/PDIF out portas | |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 5 |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontroleris | Intel AX201 |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| CMOS jutiklio valymo jungė | |
| „Desktop Management Interface“ (DMI) versija | 2.7 |
| Sistemos valdymo BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 16 lizdai | 3 |
| M.2 (M) angų skaičius | 3 |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | 2-Way CrossFireX, 2-Way SLI, Crossfire, Quad-GPU SLI |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Grafinio adapterio šeima | Intel |
| Grafikos adapteris | HD Graphics |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 2160 pikseliai |
| HDCP | |
| Palaikoma diskrečioji grafika | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 305 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Norton® Internet Security (OEM version) cFosSpeed XSplit Gamecaster + Broadcaster (12 months license) |