Gamintojas: Gigabyte
Modelis: Z490 AORUS ELITE AC
EAN: 0889523021217
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC. Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 1200 (Socket H5), Procesorių suderinamumas: „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel®.... Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 128 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: M.2, PCI Express, SATA III, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Paralelinio apdorojimo technologijos parama: 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX. Eterneto sąsajos tipas: 2.5 Gigabit Ethernet, LAN kontroleris: Realtek RTL8125, Wi-Fi standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesorių suderinamumas | „Intel® Celeron®“, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, „Intel® Pentium®“ |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 4933,5000,2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3666,3733,3800,3866,4000,4133,4266,4300,4400,4500,4600,4700,4800 MHz |
| Palaikomos atminties modulio ypatybės | 4GB, 8GB, 16GB, 32GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Nebuferizuota atmintis | |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Intel |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel Z490 |
| Garso lustas | Realtek ALC1200 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| PC būsenos stebėsena | Ventiliatorius, Temperatūra, Įtampa |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 6 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | |
| Priekinės plokštės jungtis | |
| ATX maitinimo jungtis | |
| Galios ventiliatorių jungtis | |
| CPU fan jungtis | |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai) | |
| 12 V maitinimo jungtis | |
| TPM jungtis | |
| „Thunderbolt“ kolektoriai | 2 |
| RGB LED kontaktų pagrindas | |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 4 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| S/PDIF out portas | |
| WiFi-AP antenos lizdas | 2 |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, PCI Express, SATA III |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 1 lizdai | 2 |
| PCI Express x 4 lizdai | 1 |
| PCI Express x 16 lizdai | 1 |
| M.2 (M) angų skaičius | 2 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontroleris | Realtek RTL8125 |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| ACPI versija | 5.0 |
| CMOS jutiklio valymo jungė | |
| Sistemos valdymo BIOS (SMBIOS) versija | 2.7 |
| „Desktop Management Interface“ (DMI) versija | 2.7 |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | 2-Way CrossFireX, Quad-GPU CrossFireX |
| HDCP | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 244 mm |
| Ilgis | 305 mm |