Gamintojas: ASUS
Modelis: 90MB1160-M0EAY0
EAN: 0192876378953
ASUS ROG Strix X570-F Gaming. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: AM4 lizdas, Procesorių suderinamumas: 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd.... Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 128 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: SATA III, RAID lygiai: 0, 1, 10. Paralelinio apdorojimo technologijos parama: 2-Way CrossFireX, 2-Way SLI, 3-Way CrossFireX, Maksimali rezoliucija: 4096 x 2160 pikseliai. USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius: 5, 4, HDMI versija: 2.0b
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG STRIX X570-F GAMING | €393.33 |
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG Strix X570-F Gaming AMD X570 AM4 lizdas ATX | €915.10 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM4 lizdas |
| Procesorių suderinamumas | 2nd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 2nd Generation AMD Ryzen™ 5, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 2nd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Nebuferizuota atmintis | |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | AMD |
| Pagrindinės plokštės lustas | AMD X570 |
| Garso lustas | SupremeFX S1220A |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 8 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | |
| Priekinės plokštės jungtis | |
| ATX maitinimo jungtis | |
| EATX maitinimo jungčių skaičius | 1 |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 2 |
| TPM jungtis | |
| 12 V maitinimo jungtis | |
| RGB LED kontaktų pagrindas | |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 5, 4 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| S/PDIF out portas | |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | SATA III |
| RAID lygiai | 0, 1, 10 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| LAN kontroleris | Intel® I211-AT |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| „Wi-Fi“ | |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| ACPI versija | 6.2 |
| CMOS jutiklio valymo jungė | |
| Sistemos valdymo BIOS (SMBIOS) versija | 3.2 |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | 2-Way CrossFireX, 2-Way SLI, 3-Way CrossFireX |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 2160 pikseliai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 305 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | SATA |
| Tvarkyklės įskaitytos | |
| Kitos savybės | |
| Greito diegimo vadovas | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Plėtotės lizdas | |
| M.2 (M) angų skaičius | 2 |