Gamintojas: ASUS
Modelis: 90MB19W0-M0EAY0
EAN: 4711081453444
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING WIFI II. Procesoriaus gamintojas: AMD, Procesoriaus lizdas: AM4 lizdas, Procesorių suderinamumas: AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen. Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 128 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, RAID lygiai: 0, 1, 10. Maksimali rezoliucija: 4096 x 2160 pikseliai. HDMI versija: 2.0b, USB jungtis: USB A tipo, C tipo USB
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM4 lizdas |
| Procesorių suderinamumas | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen 9 5th Gen |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | AM4 lizdas |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| ECC | |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4466,4600,4800,5100 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Nebuferizuota atmintis | |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | AMD |
| Pagrindinės plokštės lustas | AMD X570 |
| Garso lustas | SupremeFX S1220A |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 8 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | |
| ATX maitinimo jungtis | |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 2 |
| Periferinė (Molex) galios jungtis (4-pin) | 1 |
| EPS maitinimo jungtis (8-kaisčiai) | |
| TPM jungtis | |
| 12 V maitinimo jungtis | |
| RGB LED kontaktų pagrindas | |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 7 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Ausinių išvestys | 5 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| S/PDIF out portas | |
| WiFi-AP antenos lizdas | 1 |
| USB jungtis | USB A tipo, C tipo USB |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III |
| Palaikomų saugojimo tvarkyklių skaičius | 10 |
| RAID palaikymas | |
| RAID lygiai | 0, 1, 10 |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 1 lizdai | 2 |
| „PCI Express x16“ (4 kartos) lizdai | 3 |
| M.2 (M) angų skaičius | 2 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabitinis eternetas |
| LAN kontroleris | Intel® I211-AT |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| CMOS jutiklio valymo jungė | |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | Nepalaikomas |
| Maksimali rezoliucija | 4096 x 2160 pikseliai |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 305 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Aukštis | 77 mm |
| Kitos savybės | |
| Svoris | 900 g |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | SATA |
| Tvarkyklės įskaitytos | |