Gamintojas: ASUS
Modelis: 90MB1470-M0EAY0
EAN: 0192876750261
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motininė plokštė čia, kad pakeltų Jūsų žaidimų patirtį į kitą lygį. Ši motininė plokštė, remianti trečios kartos AMD Ryzen procesorius, turi lizdą AM4 procesoriaus kištukui ir palaiko iki 128 GB DDR4-SDRAM atminties.
Sukurta suteikti aukščiausios klasės žaidimų patirtį, motininė plokštė yra įrengta su 2-Way SLI ir 3-Way CrossFireX lygiagrečio apdorojimo technologijos palaikymu, kad pagerintų grafikos veikimą. Ji taip pat turi Etherneto sąsajos tipą: 2,5 gigabitinį Ethernetą ir Intel I225-V LAN kontrolerį, suteikiantį patogų ir sparčią interneto patirtį.
Motininės plokštės belaidžio ryšio standartai apima 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) ir Wi-Fi 6 (802.11ax) kartu su Bluetooth 5.1 versija, užtikrinančią sklandų ryšį su įvairiais įrenginiais.
Kalbant apie formos veiksnį, ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motininė plokštė laikosi ATX standartų. Ji turi 7.1 garso išvesties kanalus su SupremeFX S1220A garso lustu, todėl tai puikus pasirinkimas žaidėjams, norintiems įsitraukti į žaidimą. Be to, plokštė palaiko Windows 10 x64 operacines sistemas, todėl ji yra puikiai tinkama žaidimų kompiuteriams.
Motininė plokštė palaiko SATA III saugojimo sąsajas ir gali tvarkyti kietųjų diskų ir SSD saugojimo įrenginių tipus. Ji taip pat įtraukia RAID lygius 0, 1 ir 10, kurie užtikrina duomenų atkūrimą ir našumo pagerinimą.
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motininė plokštė turi daugybę vidaus ir išorinių įvesties / išvesties prievadų, skirtų prijungti periferinius įrenginius ir plėtoti sistemą. Tai apima USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, HDMI ir DisplayPort 2.1 ir 1.2 versijas atitinkamai.
Apskritai, ASUS ROG STRIX B550-E GAMING motininė plokštė yra aukštos kokybės motininė plokštė, kuri suteikia naudotojams galingą funkcijų rinkinį, todėl tai puikus pasirinkimas tiek žaidimų entuziastams, tiek profesionalams.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG STRIX B550-E GAMING | €384.91 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | AM4 lizdas |
| Procesorių suderinamumas | 3rd Generation AMD Ryzen™ 3, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 4 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| ECC | |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2666,2800,3000,3200,3466,3600,3866,4000,4133,4266,4400,4600 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Nebuferizuota atmintis | |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | AMD |
| Pagrindinės plokštės lustas | AMD B550 |
| Garso lustas | SupremeFX S1220A |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64 |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 5 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „DisplayPort“ kiekis | 1 |
| „DisplayPort“ versija | 1.2 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| ATX maitinimo jungtis | |
| EATX maitinimo jungčių skaičius | 1 |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 3 |
| 12 V maitinimo jungtis | |
| RGB LED kontaktų pagrindas | |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | SATA III |
| RAID lygiai | 0, 1, 10 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontroleris | Intel I225-V |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ x1 (3.x kart.) angos | 2 |
| PCI „Express“ x16 (3.x kart.) angos | 1 |
| „PCI Express x16“ (4 kartos) lizdai | 2 |
| M.2 (M) angų skaičius | 2 |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | 2-Way SLI, 3-Way CrossFireX |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 305 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Aukštis | 75 mm |
| Kitos savybės | |
| Svoris | 945 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |