Gamintojas: ASUS
Modelis: 90MB11Y0-M0EAY0
EAN: 4718017338561
ASUS Pro WS C422-ACE. Procesoriaus gamintojas: Intel, Procesoriaus lizdas: LGA 2066 (Socket R4), Procesorių suderinamumas: Intel® Xeon® W. Palaikomi atminties tipai: DDR4-SDRAM, Maksimali vidinė atmintis: 512 GB, Atminties angų tipas: DIMM. Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos: M.2, SATA III, Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai: HDD & SSD, RAID lygiai: 0, 1, 5, 10. Paralelinio apdorojimo technologijos parama: 3-Way CrossFireX, 3-Way SLI. USB jungtis: USB A tipo, C tipo USB
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS PRO WS C422-ACE | €405.09 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 2066 (Socket R4) |
| Procesorių suderinamumas | Intel® Xeon® W |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
| Atminties angų skaičius | 8 |
| Atminties angų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Keturių kanalų |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2666,2933 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 512 GB |
| Savybės | |
| Taikoma | PC |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Intel |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel® C422 |
| Garso lustas | Realtek ALC S1220A |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| PC būsenos stebėsena | CPU, Ventiliatorius, Įtampa |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 6 |
| Bendras SATA jungčių skaičius | 6 |
| ATX maitinimo jungtis | |
| Galios ventiliatorių jungtis | |
| CPU fan jungtis | |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 3 |
| 12 V maitinimo jungtis | |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 3 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| S/PDIF out portas | |
| USB jungtis | USB A tipo, C tipo USB |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| LAN kontroleris | Intel® I210-AT, Intel I219LM |
| BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| ACPI versija | 6.0 |
| CMOS jutiklio valymo jungė | |
| CMOS jutiklio valymo mygtukas | |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI „Express“ x16 (3.x kart.) angos | 2 |
| PCI „Express“ x16 (3.x kart.) x dvigubos x8 / x8 režimo angos | 1 |
| Kitos savybės | |
| PCI „Express“ x16 dual x8/x8 režimas | |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Pridėtos paslaugų programos | |
| Grafika | |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | 3-Way CrossFireX, 3-Way SLI |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 305 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | SATA |
| Tvarkyklės įskaitytos | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |