Gamintojas: ASUS
Modelis: 90DD0230-B30000
EAN: 5706998867391
ASUS BC-12D2HT. Produkto spalva: Juoda, Pakrovimo mechanizmas: Dėklas, Montavimas: Vertikaliai/Horizontaliai. Paskirtis: Desktopas, Optinio įrenginio tipas: Blu-Ray DVD Combo, Sąsaja: SATA. CD įrašymo greitis: 48x, DVD+R rašymo greitis: 16x, CD perrašymo greitis: 24x. CD skaitymo greitis: 48x, CD-R skaitymo greitis: 48x, CD-RW skaitymo greitis: 40x. DVD vidutinis laisvosios kreipties laikas: 160 ms, CD-ROM disko vidutinis laisvosios kreipties laikas: 150 ms, BD-ROM vidutinis laisvosios kreipties laikas: 180 ms
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Vidinis | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakrovimo mechanizmas | Dėklas |
| Montavimas | Vertikaliai/Horizontaliai |
| Sertifikavimas | E-Green Engine technology, Disc Encryption, password protection, M-DISC support |
| Rašymo greitis | |
| CD įrašymo greitis | 48 x |
| CD perrašymo greitis | 24 x |
| CD-RW rašymo greitis | 24 x |
| CD-R rašymo greitis | 48 x |
| DVD-RAM rašymo greitis | 5 x |
| DVD+R Dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 8 x |
| DVD-RW rašymo greitis | 6 x |
| DVD+RW rašymo greitis | 8 x |
| DVD+R rašymo greitis | 16 x |
| DVD-R rašymo greitis | 16 x |
| DVD-R Dvigubo sluoksnio rašymo greitis | 8 x |
| Skaitymo greitis | |
| CD skaitymo greitis | 48 x |
| CD-RW skaitymo greitis | 40 x |
| CD-R skaitymo greitis | 48 x |
| CD-ROM skaitymo greitis | 48 x |
| BD-ROM rašymo greitis | 12 x |
| BD-RE Dual Layer skaitymo greitis | 6 x |
| BD-R Dual Layer skaitymo greitis | 8 x |
| BD-R rašymo greitis | 12 x |
| BD-RE rašymo greitis | 8 x |
| DVD+R skaitymo greitis | 16 x |
| DVD-RW skaitymo greitis | 12 x |
| DVD-RAM skaitymo greitis | 5 x |
| DVD-R Dvigubo sluoksnio nuskaitymo sparta | 12 x |
| DVD-ROM skaitymo greitis | 16 x |
| DVD-R skaitymo greitis | 16 x |
| DVD+RW skaitymo greitis | 12 x |
| DVD+R Dvigubo sluoksnio skaitymo greitis | 12 x |
| Prieigos laikas | |
| DVD vidutinis laisvosios kreipties laikas | 160 ms |
| BD-ROM vidutinis laisvosios kreipties laikas | 180 ms |
| CD-ROM disko vidutinis laisvosios kreipties laikas | 150 ms |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 15 - 80 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 45 °C |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Siejama programinė įranga | Cyberlink Power2Go 8, E-Green, M-DISC support |
| Veikimo charakteristikos | |
| Paskirtis | Desktopas |
| Optinio įrenginio tipas | Blu-Ray DVD Combo |
| Sąsaja | SATA |
| Palaikomi disko tipai | BD-R, BD-R DL, BD-RE, BD-ROM, CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW, DVD-RW DL |
| „LightScribe“ technologija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 146 mm |
| Ilgis | 170 mm |
| Aukštis | 42 mm |
| Svoris | 680 g |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84717030 |