Gamintojas: Hama
Modelis: 00175562
EAN: 4047443413635
Hama Sierra. Medžiaga: Polistirenas, Produkto spalva: Balta, Tipas: Vienos nuotraukos rėmelis. Plotis: 130 mm, Aukštis: 180 mm, Storis: 1,4 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Medžiaga | Polistirenas |
| Produkto spalva | Balta |
| Tipas | Vienos nuotraukos rėmelis |
| Nuotraukų skaičius rėmelyje | 1 |
| Paveikslėlio dydis | 9 x 13 cm |
| Orientacija | Potretas |
| Stiklo tipas | Atspindintis |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 180 mm |
| Storis | 1,4 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |