Gamintojas: Hama
Modelis: 00126052
EAN: 4047443298744
Hama Paris. Medžiaga: Stiklas, Plastikas, Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno, Tipas: Vienos nuotraukos rėmelis. Plotis: 100 mm, Aukštis: 150 mm, Rėmelių plotis: 2 cm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Medžiaga | Stiklas, Plastikas |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Tipas | Vienos nuotraukos rėmelis |
| Nuotraukų skaičius rėmelyje | 1 |
| Paveikslėlio dydis | 7 x 10 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Rėmelių plotis | 2 cm |
| Rėmelių aukštis | 1,5 cm |