Gamintojas: Ewent
Modelis: EW1575
EAN: 8054392614347
Ewent EW1575. Nuotolinės kontrolės tinkamas naudojimas: TV. Palaikomų įrenginių skačius: 1. Įeities tipas: Spaudžiamieji mygtukai
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kaugjuhtimispult Nutiteleviisorile Ewent EW1575 Must | €14.99 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikomų įrenginių skačius | 1 |
| Ekranas | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Baterija | |
| Integruota baterija | |
| Įkraunama | |
| Baterijos tipas | AAA |
| Baterijos įtampa | 1,5 V |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Konstrukcija | |
| Nuotolinės kontrolės tinkamas naudojimas | TV |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įeities tipas | Spaudžiamieji mygtukai |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 2000, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 x64, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Professional x64 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 45 mm |
| Ilgis | 20 mm |
| Ilgis | 205 mm |
| Svoris | 83 g |