Gamintojas: APC
Modelis: GVLMBCA200K500H
EAN: 0731304423164
APC GVLMBCA200K500H. Gaminio tipas: Apvados spinta. Plotis: 500 mm, Ilgis: 847 mm, Aukštis: 1970 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Apvados spinta |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -25 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 500 mm |
| Ilgis | 847 mm |
| Aukštis | 1970 mm |
| Svoris | 175 kg |
| Pakuotės plotis | 990 mm |
| Pakuotės gylis | 635 mm |
| Pakuotės aukštis | 2138 mm |
| Paketo svoris | 260 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Sudėtyje nėra | Gyvsidabris |
| Tvarumo sertifikatai | REACH, RoHS |