Gamintojas: Vertiv
Modelis: PS1500RT3-230
EAN: 0835514007470
Vertiv Liebert PS1500RT3-230. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 1,5 kVA, Išvesties galia: 1350 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, Maitinimo laido kištukas: C14 šakotuvas, Lizų kiekis: 8 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Baterijos talpa: 9 Ah, Baterijos įtampa: 12 V. Forma: Stelažas / bokštas, Produkto spalva: Juoda, Tarptautinės apsaugos (IP) kodas: IP20. Plotis: 440 mm, Ilgis: 412 mm, Aukštis: 88 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 1,5 kVA |
| Išvesties galia | 1350 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 165 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 220 J |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Išvesties fazių skaičius | 1 |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Garso lygis | 45 dB |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| Saugumas | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikavimas | CE |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 8 AC išvestis(ys / čių) |
| Išėjimo IEC jungčių skaičius | 9 |
| USB prievadas | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| RS-232 portai | 1 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Baterijos talpa | 9 Ah |
| Baterijos įtampa | 12 V |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 9 min |
| Baterijos įkrovimo laikas | 5 h |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 412 mm |
| Aukštis | 88 mm |
| Svoris | 20,9 kg |
| Pakuotės plotis | 560 mm |
| Pakuotės gylis | 595 mm |
| Pakuotės aukštis | 228 mm |
| Paketo svoris | 24,1 kg |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 V |
| Perkrovos apsauga | Taip |
| Nominali įėjimo įtampa | 220-240 V |
| Paketo matmenys (WxDxH) | 560 x 595 x 228 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |