Gamintojas: Vertiv
Modelis: LI34111CT32
EAN: 0767041019544
Vertiv Liebert LI34111CT32. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 2 kVA, Išvesties galia: 1600 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, IEC 320, F tipas, Maitinimo laido kištukas: C14 šakotuvas, Lizų kiekis: 4 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Baterijos įtampa: 12 V, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 10 min. Forma: Tower, Produkto spalva: Juoda, Ekrano tipas: LCD. Plotis: 145 mm, Ilgis: 397 mm, Aukštis: 238 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Vertiv Liebert Scellées au plomb-acide (SLA) - 3 Minute(s) Stand-by Time - 230 V AC Entrée - 220 V AC, 230 V AC, 240 V | €899.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 2 kVA |
| Išvesties galia | 1600 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 110 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 300 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties įtampos reguliavimas | 1 % |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Išvesties fazių skaičius | 1 |
| Galios koeficientas | 0,8 |
| Išvesties galios koeficientas | 0,8 |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | Taip |
| Garso lygis | 50 dB |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | LCD |
| LED indikatoriai | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| Saugumas | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikavimas | CE |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas, IEC 320, F tipas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 4 AC išvestis(ys / čių) |
| „F“ tipo išvesčių skaičius | 1 |
| USB prievadas | Taip |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RS-232 |
| Serijinių portų kiekis | 2 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Baterijos įtampa | 12 V |
| Palaikomų baterijų skaičius | 4 |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 10 min |
| Baterijos įkrovimo laikas | 4 h |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 50 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 20 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 1000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 145 mm |
| Ilgis | 397 mm |
| Aukštis | 238 mm |
| Svoris | 17,3 kg |
| Pakuotės plotis | 230 mm |
| Pakuotės gylis | 360 mm |
| Pakuotės aukštis | 325 mm |
| Paketo svoris | 17,3 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |