Gamintojas: Vertiv
Modelis: EDGELI-1500IRT2U
EAN: 0767041033809
Vertiv EDGELI-1500IRT2U. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 1,5 kVA, Išvesties galia: 1350 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, C14 šakotuvas, Lizų kiekis: 6 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Ličio-jonų (Li-Ion), Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 8,7 min, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 18,5 min. Forma: Stelažas, Produkto spalva: Juoda, Rėmo pajėgumas: 2U. Plotis: 438 mm, Ilgis: 410 mm, Aukštis: 86 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
ИБП Vertiv LIEBERT EDGE 1PH UPS LI-ON 3 KVA INPUT PLUG IEC60320 | €4037.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 1,5 kVA |
| Išvesties galia | 1350 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 166 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 278 V |
| Įėjimo dažnis | 45/66 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | |
| Maksimali srovė | 10 A |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 624 J |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Efektyvumas | 97,5 % |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Įvesties galios koeficientas | 0,9 |
| Išvesties galios koeficientas | 0,9 |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | |
| EMI/RFI triukšmo filtras | |
| Garso lygis | 55 dB |
| Garsiniai perspėjimo signalai | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2U |
| Ekrano tipas | LCD |
| LED indikatoriai | Diagnostinis |
| Sertifikavimas | CE, EAC, RCM, CB report, ISTA 2A, UN38.3 |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas, C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 6 AC išvestis(ys / čių) |
| USB prievadas | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 8,7 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 18,5 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Hot-Swap baterija | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Įvesties maitinimo laidas, Išvesties maitinimo laidas, USB laidas |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 438 mm |
| Ilgis | 410 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Svoris | 12,8 kg |
| Pakuotės plotis | 550 mm |
| Pakuotės gylis | 620 mm |
| Pakuotės aukštis | 240 mm |
| Paketo svoris | 20,4 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |