Gamintojas: Socomec
Modelis: NET1500-PR-1U
EAN: 8027122448147
Socomec NETYS PR Rack 1U NET1500-PR-1U. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 1,5 kVA, Išvesties galia: 1000 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, Maitinimo laido kištukas: C14 šakotuvas, Lizų kiekis: 4 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 13,7 min. Forma: Stelažas, Produkto spalva: Pilka, Rėmo pajėgumas: 1U. Plotis: 440 mm, Ilgis: 578 mm, Aukštis: 44,5 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
UPS SOCOMEC NeTYS PR 1U 1500VA, 1000W, Rack, Line-int., USB, LCD | €763.29 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 1,5 kVA |
| Išvesties galia | 1000 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 220 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 230 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 230 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Maksimali srovė | 10 A |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Išvesties fazių skaičius | 1 |
| Efektyvumas | 98 % |
| Efektyvumas (ECO režimas) | 98 % |
| Išvesties galios koeficientas | 0,67 |
| Ekologinis (ECO) režimas | |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Rėmo pajėgumas | 1U |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| LED indikatoriai | |
| Saugumas | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Sertifikavimas | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376) |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 4 AC išvestis(ys / čių) |
| USB prievadas | |
| USB prievado tipas | B tipo USB |
| Nuoseklioji sąsaja | |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RS-232 |
| RS-232 portai | 1 |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 13,7 min |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 578 mm |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Svoris | 23 kg |