Gamintojas: Socomec
Modelis: ITY-E-TW010B
EAN: 8027122563970
Socomec ITY-E-TW010B. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 1 kVA, Išvesties galia: 800 W. Maitinimo laido kištukas: C14 šakotuvas. Plotis: 145 mm, Ilgis: 285 mm, Aukštis: 220 mm
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 1 kVA |
| Išvesties galia | 800 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 160 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 300 V |
| Įėjimo dažnis | 45/65 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 208 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Išvesties dažnis | 47/53 Hz |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Efektyvumas | 88 % |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Ryšys | |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| USB prievadas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 145 mm |
| Ilgis | 285 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Svoris | 16 kg |