Gamintojas: Fujitsu
Modelis: FJX3000RMHV2UNC
EAN: 0731304294009
Fujitsu Smart-UPS. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 3 kVA, Išvesties galia: 2700 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, C19 šakotuvas, Maitinimo laido kištukas: C20 šakotuvas, Lizų kiekis: 9 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 6,3 min, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 18 min. Forma: Stelažas / bokštas, Produkto spalva: Juoda, Rėmo pajėgumas: 2U. Plotis: 432 mm, Ilgis: 667 mm, Aukštis: 85 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
UPS стабилизаторы напряжения UPS Fujitsu PY LI UPS 3kVA / 2.7kW R/T (S26361-K1426-V300) - OReol.eu | €2194.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 3 kVA |
| Išvesties galia | 2700 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 208 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Išvesties dažnių reguliavimas | 50/60 Hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 645 J |
| Efektyvumas | 98,5 % |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | |
| Garso lygis | 55 dB |
| Apsauga nuo viršįtampių | |
| Garsiniai perspėjimo signalai | |
| Automatinis paleidimas iš naujo | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2U |
| Kabelio ilgis | 2,44 m |
| LED indikatoriai | Baterijos keitimas |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas, C19 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C20 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 9 AC išvestis(ys / čių) |
| Išėjimo IEC jungčių skaičius | 2 |
| „SmartSlot“ | |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | |
| Pridėti kabeliai | RS-232 |
| Instrukcija | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 6,3 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 18 min |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-Swap baterija | |
| Automatinis baterijos bandymas | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 667 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Svoris | 37,3 kg |
| Pakuotės plotis | 596 mm |
| Pakuotės gylis | 869 mm |
| Pakuotės aukštis | 85 mm |
| Paketo svoris | 45,4 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |