Gamintojas: Eaton
Modelis: 9SX11KIRT
EAN: 0743172040237
Eaton 9SX11KiRT. Išvesties galia (VA): 11 kVA, Išvesties galia: 10000 W, Įvesties eksploatacinė įtampa (min.): 100 V. AC išėjimo tipai: Gnybtas, Maitinimo laido kištukas: Gnybtas. Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 9 min. Forma: Stelažas / bokštas, Produkto spalva: Juoda, Rėmo pajėgumas: 6U. Plotis: 260 mm, Ilgis: 700 mm, Aukštis: 440 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton 9SX11KiRT 11 kVA 10000 W | €6952.61 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Išvesties galia (VA) | 11 kVA |
| Išvesties galia | 10000 W |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 100 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 276 V |
| Įėjimo dažnis | 40/70 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 200 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 250 V |
| Išvesties įtampos reguliavimas | 1 % |
| Maksimali srovė | 150 A |
| Efektyvumas | 98 % |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Išvesties įtampa THD | 2 % |
| Įvesties srovės THD | 5 % |
| Garso lygis | 50 dB |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 6U |
| Ekrano tipas | LCD |
| Saugumas | EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2 |
| Kitos savybės | |
| Etapų skaičius | 1 |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | Gnybtas |
| Maitinimo laido kištukas | Gnybtas |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| RS-232 portai | 1 |
| Baterija | |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 9 min |
| Automatinis baterijos bandymas | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 260 mm |
| Ilgis | 700 mm |
| Aukštis | 440 mm |
| Svoris | 86 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |