Gamintojas: Eaton
Modelis: 9PX1500IRT2U-L
EAN: 0743172105479
Eaton 9PX. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 1,5 kVA, Išvesties galia: 1500 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, Maitinimo laido kištukas: C14 šakotuvas, Lizų kiekis: 8 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Ličio-jonų (Li-Ion). Forma: Stelažas / bokštas, Produkto spalva: Juoda, Sidabras, Rėmo pajėgumas: 2U. Plotis: 440 mm, Ilgis: 450 mm, Aukštis: 86,5 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton 9PX Online UPS 1,5 kVA 1500 W 8 vahelduvvoolu kontakt | €4223.65 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 1,5 kVA |
| Išvesties galia | 1500 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 176 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 276 V |
| Įėjimo dažnis | 40/70 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 200 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Išvesties fazių skaičius | 1 |
| Efektyvumas | 92,5 % |
| Įvesties galios koeficientas | 0,99 |
| Išvesties galios koeficientas | 1 |
| Išvesties įtampa THD | 3 % |
| Garso lygis | 35 dB |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Rėmo pajėgumas | 2U |
| Ekrano tipas | LCD |
| Saugumas | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2 |
| Sertifikavimas | IEC/EN 62040-2, FCC, CISPR22, CE, CB, TUV, cULus, EAC, RCM, KC |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 8 AC išvestis(ys / čių) |
| USB prievadas | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RS-232 |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | Išvesties maitinimo laidas, Nuoseklusis |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Hot-Swap baterija | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 96 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 450 mm |
| Aukštis | 86,5 mm |
| Svoris | 18,9 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Kitos savybės | |
| Šuntas | Internal |