Gamintojas: Eaton
Modelis: 9PX2200IRTN-L
EAN: 0743172105844
Eaton 9PX 2200i RT2U Netpack. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 2,2 kVA, Išvesties galia: 2200 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, C19 šakotuvas, Maitinimo laido kištukas: C20 šakotuvas, Lizų kiekis: 10 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Ličio-jonų (Li-Ion). Forma: Stelažas, Produkto spalva: Juoda, Sidabras, Rėmo pajėgumas: 2U. Plotis: 440 mm, Ilgis: 605 mm, Aukštis: 86,5 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Eaton 9PX 2200i RT2U Netpack alimentation d'énergie non interruptible Double-conversion (en ligne) 2,2 kVA 2200 W 10 so | €5509.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 2,2 kVA |
| Išvesties galia | 2200 W |
| Signalų forma | Gryna sinusoidė |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 176 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 276 V |
| Įėjimo dažnis | 40/70 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 200 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įvesties fazių skaičius | 1 |
| Efektyvumas | 93,5 % |
| Įvesties galios koeficientas | 0,99 |
| Išvesties galios koeficientas | 1 |
| Garso lygis | 40 dB |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Rėmo pajėgumas | 2U |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Ekrano tipas | LCD |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Sertifikavimas | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2, IEC/EN 62040 -2, FCC Class B, CISPR22 Class B, CE /CB report (TUV) / cULus / EAC /RCM / KC |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas, C19 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C20 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 10 AC išvestis(ys / čių) |
| USB prievadas | Taip |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| RS-232 portai | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridedama valdymo kortelė | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 96 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Ilgis | 605 mm |
| Aukštis | 86,5 mm |
| Svoris | 25 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR |
| Tvarumo reikalavimų laikymasis | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |