Gamintojas: Eaton
Modelis: BA51AB206A01100000
EAN: 6430028227310
Eaton 93PS-15(20)-15-2x9Ah-6. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 15 kVA, Išvesties galia: 15000 W. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Baterijos talpa: 9 Ah, Baterijos įtampa: 12 V. Forma: Tower, Produkto spalva: Juoda, Ekrano tipas: LCD. Plotis: 335 mm, Ilgis: 750 mm, Aukštis: 1300 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 15 kVA |
| Išvesties galia | 15000 W |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 220 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 415 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 415 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įvesties fazių skaičius | 3 |
| Išvesties fazių skaičius | 3 |
| Efektyvumas | 96 % |
| Išvesties galios koeficientas | 1 |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo perkrovos |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | LCD |
| LED indikatoriai | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| Saugumas | IEC 62040-1 |
| Sertifikavimas | IEC 62040-2 IEC 62040-3 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Baterijos talpa | 9 Ah |
| Baterijos įtampa | 12 V |
| Palaikomų baterijų skaičius | 64 |
| Hot-Swap baterija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 335 mm |
| Ilgis | 750 mm |
| Aukštis | 1300 mm |