Gamintojas: Eaton
Modelis: BA80AA306A01000000
EAN: 6430028225606
Eaton 93PS. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 8 kVA, Išvesties galia: 8000 W. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Baterijos talpa: 9 Ah. Forma: Tower, Produkto spalva: Juoda, Ekrano tipas: LCD. Plotis: 335 mm, Ilgis: 750 mm, Aukštis: 1300 mm. Siejama programinė įranga: Intelligent Power Software suite
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 8 kVA |
| Išvesties galia | 8000 W |
| Signalų forma | Gryna sinusoidė |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 380 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 415 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 380 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 415 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Įvesties fazių skaičius | 3 |
| Išvesties fazių skaičius | 3 |
| Efektyvumas | 96 % |
| Galios koeficientas | 1 |
| Įvesties galios koeficientas | 0,99 |
| Išvesties galios koeficientas | 1 |
| Įvesties srovės THD | 5 % |
| Garso lygis | 60 dB |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo perkrovos |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | LCD |
| LED indikatoriai | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| Saugumas | IEC 62040-1 |
| Sertifikavimas | IEC 62040-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3 |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| RS-232 portai | 1 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Baterijos talpa | 9 Ah |
| Palaikomų baterijų skaičius | 64 |
| Hot-Swap baterija | |
| Automatinis baterijos bandymas | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridedama valdymo kortelė | |
| Siejama programinė įranga | Intelligent Power Software suite |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 45 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 335 mm |
| Ilgis | 750 mm |
| Aukštis | 1300 mm |
| Svoris | 176 kg |
| Kitos savybės | |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 400 V |
| Nominali įėjimo įtampa | 400 V |