Gamintojas: CoolBox
Modelis: COO-SAISCU2-800
EAN: 8436556145803
CoolBox COO-SAISCU2-800. Išvesties galia (VA): 0,8 kVA, Išvesties galia: 480 W, Įvesties eksploatacinė įtampa (min.): 220 V. AC išėjimo tipai: F tipas, Lizų kiekis: 6 AC išvestis(ys / čių). Baterijos talpa: 5 Ah, Baterijos įtampa: 12 V, Baterijos įkrovimo laikas: 8 h. Forma: Kompaktiškos, Produkto spalva: Juoda, Ekrano tipas: LCD. Plotis: 158,5 mm, Ilgis: 305 mm, Aukštis: 95 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
CoolBox COO-SAISCU2-800 alimentation d'énergie non interruptible 0,8 kVA 480 W 6 sortie(s) CA | €94.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Išvesties galia (VA) | 0,8 kVA |
| Išvesties galia | 480 W |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 220 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Išvesties įtampos reguliavimas | 10 % |
| Išlaikymo trukmė (min.) | 2 ms |
| Išlaikymo trukmė (maks.) | 10 ms |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Garso lygis | 40 dB |
| Apsauga nuo viršįtampių | |
| Automatinis paleidimas iš naujo | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Kompaktiškos |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | LCD |
| LED indikatoriai | Įkraunama |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | F tipas |
| Lizų kiekis | 6 AC išvestis(ys / čių) |
| USB prievadas | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 5 Ah |
| Baterijos įtampa | 12 V |
| Baterijos įkrovimo laikas | 8 h |
| Aušinimo paleidimas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 158,5 mm |
| Ilgis | 305 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Svoris | 2,9 kg |