Gamintojas: APC
Modelis: SYA8K16P
EAN: 0731304221777
APC Symmetra LX 8kVA UPS. Išvesties galia (VA): 8 kVA, Išvesties galia: 6400 W, Garso lygis: 62 dB. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 254,1 min, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 528,4 min. Svoris: 219,6 kg, Paketo svoris: 236,82 g. Matmenys (WxDxH): 483 x 726 x 937 mm, Išėjimo įtampos pastaba: 120 - 208 / 120 - 240, Nominali įėjimo įtampa: 208 V
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Symmetra LX 8kVA UPS puhvertoiteallikas (UPS) 6400 W | €18562.17 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Išvesties galia (VA) | 8 kVA |
| Išvesties galia | 6400 W |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | |
| Garso lygis | 62 dB |
| Garsiniai perspėjimo signalai | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 254,1 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 528,4 min |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Akumuliatoriaus kasetės pakeitimas | SYBT5 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (WxDxH) | 483 x 726 x 937 mm |
| Nominali įėjimo įtampa | 208 V |
| Išėjimo įtampos pastaba | 120 - 208 / 120 - 240 |
| Paketo matmenys (WxDxH) | 599 x 997 x 1181 mm |
| Komunikacijos galimybės, kortos | AP9619 |
| Komunikacijos galimybės, lizdai | SmartSlot |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 219,6 kg |
| Paketo svoris | 236,8 g |