Gamintojas: APC
Modelis: SYA12K16P
EAN: 0731304221524
APC SYA12K16P. Išvesties galia (VA): 12 kVA, Išvesties galia: 9600 W, Įvesties eksploatacinė įtampa (min.): 96 V. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 6 min, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 17,1 min. Forma: Tower, Produkto spalva: Juoda. Svoris: 263,6 kg, Paketo svoris: 287,3 kg. Siejama programinė įranga: PowerChute Network Shutdown v2.2.3
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SYA12K16P puhvertoiteallikas (UPS) 12 kVA 9600 W | €23249.86 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Išvesties galia (VA) | 12 kVA |
| Išvesties galia | 9600 W |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 96 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 138 V |
| Įėjimo dažnis | 45/65 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 120 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | Taip |
| Garso lygis | 62 dB |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 6 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 17,1 min |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Akumuliatoriaus kasetės pakeitimas | SYBT5 |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (WxDxH) | 483 x 726 x 937 mm |
| Nominali įėjimo įtampa | 208 V |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 208 V |
| Suderinamos operacinės sistemos | AIX, HP/UX, Linux, Mac OS X, Novell, Solaris, Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows XP |
| Paketo matmenys (WxDxH) | 599 x 997 x 1181 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 1 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 263,6 kg |
| Paketo svoris | 287,3 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Siejama programinė įranga | PowerChute Network Shutdown v2.2.3 |