Gamintojas: APC
Modelis: SURT3000XLIX554
EAN: 0731304268895
APC SURT3000XLIX554. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 3 kVA, Išvesties galia: 2100 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, C19 šakotuvas, IEC Jumpers, Lizų kiekis: 13 AC išvestis(ys / čių), Nuosekliosios sąsajos tipas: RS-232. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Baterijos įkrovimo laikas: 2,5 h, Akumuliatoriaus kasetės pakeitimas: APCRBC140. Forma: Stelažas / bokštas, Kabelio ilgis: 2,4 m, Sertifikavimas: EN/IEC 62040-1-1, EN/IEC 62040-2, GOST, VDE. Plotis: 130 mm, Ilgis: 660 mm, Aukštis: 432 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SURT3000XLIX554 puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 3 kVA 2100 W 13 vahelduvvoolu kontakt | €3932.55 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 3 kVA |
| Išvesties galia | 2100 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 160 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 280 V |
| Įėjimo dažnis | 40/70 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 480 J |
| Efektyvumas | 92 % |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | |
| Išvesties įtampa THD | 3 % |
| Garso lygis | 55 dB |
| Apsauga nuo viršįtampių | |
| Garsiniai perspėjimo signalai | |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, Senkančio akumuliatoriaus signalas, Perkrovos signalas |
| Automatinis paleidimas iš naujo | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Kabelio ilgis | 2,4 m |
| LED indikatoriai | |
| Sertifikavimas | EN/IEC 62040-1-1, EN/IEC 62040-2, GOST, VDE |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas, C19 šakotuvas, IEC Jumpers |
| Lizų kiekis | 13 AC išvestis(ys / čių) |
| USB prievadas | |
| Nuoseklioji sąsaja | |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RS-232 |
| „SmartSlot“ | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Baterijos įkrovimo laikas | 2,5 h |
| Hot-Swap baterija | |
| Automatinis baterijos bandymas | |
| Aušinimo paleidimas | |
| Akumuliatoriaus kasetės pakeitimas | APCRBC140 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | RS-232 |
| Instrukcija | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15240 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 130 mm |
| Ilgis | 660 mm |
| Aukštis | 432 mm |
| Svoris | 54,7 kg |
| Pakuotės plotis | 603 mm |
| Pakuotės gylis | 980 mm |
| Pakuotės aukštis | 347 mm |
| Paketo svoris | 63,6 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |