Gamintojas: APC
Modelis: SUA750RMI1U
EAN: 0731304123927
APC SUA750RMI1U. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 0,75 kVA, Išvesties galia: 480 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, Maitinimo laido kištukas: C14 šakotuvas, Lizų kiekis: 4 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 7,1 min, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 23,6 min. Forma: Stelažas, Produkto spalva: Juoda, Pilka, Rėmo pajėgumas: 1U. Plotis: 432 mm, Ilgis: 660 mm, Aukštis: 44 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
APC Smart-UPS RM 750VA USB - USV (Rack - einbaufähig) | €847.98 |
|
hiq24.de |
USV APC Smart-UPS RM 750VA USB SUA750RMI1U | €935.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 0,75 kVA |
| Išvesties galia | 480 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 151 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 302 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 230 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 230 V |
| Išvesties dažnis | 57/63 Hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | Taip |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 480 J |
| Garso lygis | 55 dB |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Automatinis paleidimas iš naujo | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Rėmo pajėgumas | 1U |
| LED indikatoriai | Baterijos keitimas |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Lizų kiekis | 4 AC išvestis(ys / čių) |
| Išėjimo IEC jungčių skaičius | 2 |
| USB prievadas | Taip |
| Nuoseklioji sąsaja | Taip |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RS-232 |
| „SmartSlot“ | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Pridėti kabeliai | RS-232, USB laidas |
| Instrukcija | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 7,1 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 23,6 min |
| Hot-Swap baterija | Taip |
| Automatinis baterijos bandymas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 660 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 21,8 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |