Gamintojas: APC
Modelis: SMT750RM2UC
EAN: 0731304325468
APC SMT750RM2UC. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 0,75 kVA, Išvesties galia: 500 W. AC išėjimo tipai: NEMA 5-15R, Maitinimo laido kištukas: NEMA 5-15P, Lizų kiekis: 6 AC išvestis(ys / čių). Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Baterijos veikimo trukmė (maks.): 6 metai, Baterijos įkrovimo laikas: 3 h. Forma: Stelažas, Produkto spalva: Juoda, Rėmo pajėgumas: 2U. Plotis: 432 mm, Ilgis: 409 mm, Aukštis: 86 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SMT750RM2UC puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 0,75 kVA 500 W 6 vahelduvvoolu kontakt | €1275.75 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 0,75 kVA |
| Išvesties galia | 500 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 82 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 114 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 110 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 127 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 680 J |
| Išlaikymo trukmė (min.) | 6 ms |
| Išlaikymo trukmė (maks.) | 10 ms |
| Garso lygis | 41 dB |
| Apsauga nuo viršįtampių | |
| Garsiniai perspėjimo signalai | |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, Senkančio akumuliatoriaus signalas |
| Automatinis paleidimas iš naujo | |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2U |
| Kabelio ilgis | 2,44 m |
| Ekrano tipas | LCD |
| LED indikatoriai | Būsena |
| Sertifikavimas | CSA, CSA C22.2 No. 107.1, FCC Part 15 Class B, ICES-003, UL 1778, REACH |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | NEMA 5-15R |
| Maitinimo laido kištukas | NEMA 5-15P |
| Lizų kiekis | 6 AC išvestis(ys / čių) |
| USB prievadas | |
| Nuoseklioji sąsaja | |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RJ-45 |
| „SmartSlot“ | |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | |
| Pridėti kabeliai | RS-232, USB laidas |
| Greito diegimo vadovas | |
| Programinės įrangos CD | |
| Šaltinis CD | |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 6 metai |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Hot-Swap baterija | |
| Automatinis baterijos bandymas | |
| Aušinimo paleidimas | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 16 vnt |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 409 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Svoris | 17,7 kg |
| Pakuotės plotis | 535 mm |
| Pakuotės gylis | 570 mm |
| Pakuotės aukštis | 235 mm |
| Paketo svoris | 22,6 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, ENERGY STAR |
| Kitos savybės | |
| Išėjimo įtampa | 120 V |