Gamintojas: APC
Modelis: SMC3000RMI2U
EAN: 0731304310112
APC Smart UPS C 3000V. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 3 kVA, Išvesties galia: 2100 W. Forma: Stelažas, Produkto spalva: Juoda, Rėmo pajėgumas: 2U. Plotis: 480 mm, Ilgis: 670 mm, Aukštis: 89 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
APC Smart-UPS SMC3000RMI2U - UPS | €1935.40 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 3 kVA |
| Išvesties galia | 2100 W |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 180 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 287 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 230 V |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 230 V |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rėmo pajėgumas | 2U |
| LED indikatoriai | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 480 mm |
| Ilgis | 670 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Svoris | 41 kg |