Gamintojas: APC
Modelis: SUA1000UXI
EAN: 0731304202462
APC Smart-UPS 1000VA. Išvesties galia (VA): 1 kVA, Išvesties galia: 670 W, Viršįtampio energijos įvertinimas: 320 J. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 6,1 min, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 20,6 min. Produkto spalva: Juoda, Sertifikavimas: C-tick,CE,EN 50091-1,EN 50091-2,GOST,VDE. Svoris: 18,9 kg, Paketo svoris: 20,9 kg. Sąsaja: DB-9 RS-232,USB, Išvesties jungtys: (8) IEC 320 C13, Įėjimo jungties tipas: IEC-320 C14
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS 1000VA 1 kVA 670 W | €1126.79 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Išvesties galia (VA) | 1 kVA |
| Išvesties galia | 670 W |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 320 J |
| Avarinis elektros išjungimas (EPO) | Taip |
| Garso lygis | 41 dB |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Taip |
| Sertifikavimas | C-tick,CE,EN 50091-1,EN 50091-2,GOST,VDE |
| Ryšys | |
| Išėjimo IEC jungčių skaičius | 2 |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 6,1 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 20,6 min |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 h |
| Kitos savybės | |
| Sąsaja | DB-9 RS-232,USB |
| Išvesties jungtys | (8) IEC 320 C13 |
| Įėjimo jungties tipas | IEC-320 C14 |
| Matmenys (WxDxH) | 170 x 439 x 216 mm |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 V |
| Išėjimo įtampos pastaba | 220:230/240 V |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 V |
| Paketo matmenys (WxDxH) | 330 x 584 x 381 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -15 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 18,9 kg |
| Paketo svoris | 20,9 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |