Gamintojas: APC
Modelis: G55TBATL7B
EAN: 0731304295556
APC MGE Galaxy 5500. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA). Produkto spalva: Pilka, Sertifikavimas: ISO 14001, ISO 9001, TUV. Plotis: 822 mm, Ilgis: 820 mm, Aukštis: 1900 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC MGE GALAXY 5500 BATTERY MODULE CABINET L700B | €12830.40 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Pilka |
| Sertifikavimas | ISO 14001, ISO 9001, TUV |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 45 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 999 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 9000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 822 mm |
| Ilgis | 820 mm |
| Aukštis | 1900 mm |
| Svoris | 950 kg |
| Pakuotės plotis | 850 mm |
| Pakuotės gylis | 838 mm |
| Pakuotės aukštis | 1930 mm |
| Paketo svoris | 965 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | |