Gamintojas: APC
Modelis: BV500I-MS
EAN: 0731304338291
APC BV500I-MS. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 0,5 kVA, Išvesties galia: 300 W. Maitinimo laido kištukas: C14 šakotuvas. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA), Baterijos veikimo trukmė (maks.): 5 metai. Forma: Kompaktiškos, Produkto spalva: Juoda, Kabelio ilgis: 1,52 m. Plotis: 161 mm, Ilgis: 305 mm, Aukštis: 93 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC BVX700LI puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 0,7 kVA 360 W 4 vahelduvvoolu kontakt | €102.27 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 0,5 kVA |
| Išvesties galia | 300 W |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | Taip |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Garso lygis | 40 dB |
| Apsauga nuo viršįtampių | Taip |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, Senkančio akumuliatoriaus signalas, Perkrovos signalas |
| Konstrukcija | |
| Forma | Kompaktiškos |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,52 m |
| LED indikatoriai | Taip |
| Sertifikavimas | CE REACH |
| Ryšys | |
| Maitinimo laido kištukas | C14 šakotuvas |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Baterijos veikimo trukmė (maks.) | 5 metai |
| Aušinimo paleidimas | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 1968,3 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 161 mm |
| Ilgis | 305 mm |
| Aukštis | 93 mm |
| Svoris | 3,9 kg |
| Pakuotės plotis | 143 mm |
| Pakuotės gylis | 373 mm |
| Pakuotės aukštis | 237 mm |
| Paketo svoris | 4,2 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Instrukcija | Taip |
| Kitos savybės | |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 V |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 V |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |