Gamintojas: ACT
Modelis: AC2300
EAN: 8716065489903
ACT AC2300. UPS topologija: „Line-Interactive“, Išvesties galia (VA): 0,6 kVA, Išvesties galia: 360 W. Baterijos technologija: Rūgštinis akumuliatorius (VRLA). Forma: Sieninis tvirtinimas, Produkto spalva: Juoda. Pakuotės plotis: 360 mm, Pakuotės gylis: 130 mm, Pakuotės aukštis: 240 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC2300 puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 0,6 kVA 360 W | €115.75 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | „Line-Interactive“ |
| Išvesties galia (VA) | 0,6 kVA |
| Išvesties galia | 360 W |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | |
| Apsauga nuo viršįtampių | |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Trumpasis jungimas |
| Konstrukcija | |
| Forma | Sieninis tvirtinimas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85078000 |
| Svoris ir matmenys | |
| Pakuotės plotis | 360 mm |
| Pakuotės gylis | 130 mm |
| Pakuotės aukštis | 240 mm |
| Paketo svoris | 4,98 kg |