Gamintojas: Mars Gaming
Modelis: MRBB
EAN: 4710700950647
Mars Gaming MRB. Produkto spalva: Juoda, Permatomas, Žaidimo valdymo technologija: Skaitmeninis, Žaidimo valdymo funkcijų klavišai: Mygtukas „Select“ (pasirinkti), Mygtukas „Start“ (įjungti). Ekranas: LCD, Ekrano įstrižainė: 5,08 cm (2"). Suderinamos atminties kortelės: MicroSD (TransFlash), Maksimalus atminties kortelės dydis: 32 GB. USB jungtis: Mikro USB, Ausinių jungtis: 3,5 mm. Palaikomi audio formatai: AAC, APE, FLAC, RA-Lossless, WMA, Palaikomi vaizdo formatai: 3GP, ASF, AVI, DAT, FLV, MOV, MP4, MPEG, MPG, RM, RMVB, Palaikomi vaizdo formatai: BMP, GIF, JPG, PNG
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ekranas | |
| Ekranas | LCD |
| Ekrano įstrižainė | 5,08 cm |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Antras ekranas | |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Bluetooth | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda, Permatomas |
| Žaidimo valdymo technologija | Skaitmeninis |
| Žaidimo valdymo funkcijų klavišai | Mygtukas „Select“ (pasirinkti), Mygtukas „Start“ (įjungti) |
| Įmontuotas touchpad | |
| Multimedija | |
| Integruota kamera | |
| Palaikomi audio formatai | AAC, APE, FLAC, RA-Lossless, WMA |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP, ASF, AVI, DAT, FLV, MOV, MP4, MPEG, MPG, RM, RMVB |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, GIF, JPG, PNG |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70 mm |
| Ilgis | 20 mm |
| Aukštis | 105 mm |
| Svoris | 123 g |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos talpa | 1020 mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 6 h |
| AC įėjimo įtampa | 4.2 V |
| Laikmenos | |
| Įmontuotas optinis diskų įrenginys | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 32 GB |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtas vaizdo žaidimas | |
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| USB jungtis | Mikro USB |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 58 mm |
| Pakuotės gylis | 100 mm |
| Pakuotės aukštis | 140 mm |