Gamintojas: Hama
Modelis: 00053044
EAN: 4007249530448
Hama 00053044. Gaminio tipas: Nešiojamojo kompiuterio stovas, Produkto spalva: Sidabras, Medžiaga: Aliuminis. Plotis: 265 mm, Ilgis: 230 mm, Aukštis: 55 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Hama Notebook stand 15,6 inch aluminium | €35.98 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Nešiojamojo kompiuterio stovas |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Suderinamumas su maksimaliu užrašų knygos dydžiu | 39,1 cm |
| Palaikomų įrenginių skačius | 1 |
| Ne slidus paviršiaus | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 265 mm |
| Ilgis | 230 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Svoris | 637 g |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimas | |