Gamintojas: Microsoft
Modelis: SKR-00005
EAN: 0889842597578
Microsoft Surface Book 3. Gaminio tipas: Hibridinis (du viename), Forma: Atlenkiamas (atskiriamas). Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-1035G7, Procesoriaus dažnis: 1,2 GHz. Ekrano įstrižainė: 34,3 cm (13.5"), Ekrano rezoliucija: 3000 x 2000 pikseliai, Lietimui jautrus ekranas. Vidinė atmintis: 8 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR4x-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel® Iris™ Plus Graphics. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro. Produkto spalva: Platina
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 10 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-1035G7 |
| Procesoriaus dažnis | 1.2 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3.7 GHz |
| Temų skaičius | 8 |
| Sistemos magistralė | 4 GT/s |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus podėlis | 6 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | „Smart Cache“ |
| Procesoriaus lizdas | BGA 1526 |
| Procesoriaus litografija | 10 nm |
| Procesoriaus valdymo režimai | 64 bitų |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 15 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 1,5 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 25 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 12 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 0,8 GHz |
| „T“ formos sujungimas | 100 °C |
| PCI „Express“ angų versija | 3.0 |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Hybrid (2-in-1) |
| Produkto spalva | Platina |
| Forma | Atlenkiamas (atskiriamas) |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Tinka „Intel® vPro ™“ platformai | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 34.3 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3000 x 2000 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Liečiamo ekrano tipas | Talpinis |
| Natūralus kraštinių santykis | 3:2 |
| Pikselių tankumas | 267 ppi |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1600:1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4x-SDRAM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3733 MHz |
| Atminties formos koeficientas | On-board |
| Maksimali vidinė atmintis | 8 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | SDXC |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel® Iris™ Plus Graphics |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 300 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio dinaminis dažnis (maks.) | 1050 MHz |
| Integruoto grafikos adapterio „DirectX“ versija | 12.0 |
| Integruoto grafikos adapterio „OpenGL“ versija | 4.5 |
| Integruoto grafikos adapterio ID | 0x8A52 |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,53 kg |
| Plotis | 312 mm |
| Ilgis | 232 mm |
| Aukštis (priekis) | 1,5 cm |
| Aukštis (galas) | 2,3 cm |
| Ryšys | |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Įkrovimo jungties tipas | Surface Connect |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Klaviatūros apšvietimas | |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Salos tipo klaviatūra | |
| Visos dydžio klaviatūra | |
| Baterija | |
| Baterijos naudojimo laikas | 15,5 h |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| Garsas | |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Mikrofonų kiekis | 2 |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Saugumas | |
| „Windows Hello“ | |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Priekinė HD tipo kamera | „Full HD“ |
| Galinė kamera | |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| HD tipo galinė kamera | „Full HD“ |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| Šilumos stebėsenos technologijos | |
| Tuščios eigos režimai | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Naujos „Intel® AES“ instrukcijos („Intel® AES-NI“) | |
| „Intel® Quick Sync Video“ technologija | |
| „Intel® Turbo Boost“ technologija | 2.0 |
| „Intel® Hyper Threading“ technologija („Intel® HT“ technologija) | |
| Palaikomi instrukcijų rinkiniai | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0, AVX-512 |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Procesorius RAID ARK ID | 196592 |
| Procesoriaus pakuotės dydis | 50 x 25 mm |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel® OS Guard“ | |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel® Secure Key“ | |
| „Intel®TSX-NI“ | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Akcelerometras | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Artimumo jutiklis | |
| Orientacijos jutiklis | |
| Giroskopas | |