Gamintojas: Lenovo
Modelis: 82FX005KPB
EAN: 0195891314722
Lenovo Yoga Slim 7 Pro. Gaminio tipas: Knyginis kompiuteris, Forma: Knyga. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-1135G7. Ekrano įstrižainė: 35,6 cm (14"), HD tipas: 2.2K, Ekrano rezoliucija: 2240 x 1400 pikseliai. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR4x-SDRAM. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel Iris Xe Graphics. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Home. Produkto spalva: Pilka. Svoris: 1,35 kg
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-1135G7 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus podėlis | 8 MB |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel® SoC |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 2.4 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 28 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 0.9 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 12 W |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Knyginis kompiuteris |
| Produkto spalva | Pilka |
| Spalva: | Slate Grey |
| Forma | Knyga |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 35,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2240 x 1400 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | 2.2K |
| Skydo tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| LED galinis apšvietimas | Taip |
| Neblizgantis ekranas | Taip |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Spalvų gama | 100 % |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dolby Vision |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4x-SDRAM |
| Atminties laikrodžio greitis | 4266 MHz |
| Atminties formos koeficientas | On-board |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD Drive sąsajos | NVMe, PCI Express 3.0 |
| SSD formos koeficientas | M.2 |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Home |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų kalba |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Ethernet LAN jungtis | Ne |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,35 kg |
| Plotis | 312,4 mm |
| Ilgis | 221,4 mm |
| Aukštis (priekis) | 1,46 cm |
| Aukštis (galas) | 1,69 cm |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | Taip |
| „Thunderbolt 4“ jungčių kiekis | 2 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| „USB Type C DisplayPort Alternate Mode“ | Taip |
| „USB Power Delivery“ | Taip |
| USB „Sleep-and-Charge“ | Yes |
| USB „Sleep-and-Charge“ prievadai | 1 |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Baterijos talpa | 61 Wh |
| Baterijos naudojimo laikas | 19 h |
| Spartusis įkrovimas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| Garsas | |
| Garso lustas | Realtek ALC3306 |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Garsiakalbio galingumas | 2 W |
| Mikrofonų kiekis | 2 |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Saugumas | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Ne |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Apsauginis slaptažodis | Yes |
| Slaptažodžio apsauga | HDD, Maitinimas, Supervizorius |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška | 1280 x 720 pikseliai |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) fotoaparatas | Taip |
| Procesorius ypatumus | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | No |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | No |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | No |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR, RoHS |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | ErP Lot 3 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | 5 - 43 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |