Gamintojas: HP
Modelis: 4L0C0EA
EAN: 0196337484993
HP EliteBook 850 G8. Gaminio tipas: Knyginis kompiuteris, Forma: Knyga. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-1145G7. Ekrano įstrižainė: 39,6 cm (15.6"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 256 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel Iris Xe Graphics. Numatyta operacinė sistema: Windows 10 Pro. Svoris: 1,68 kg
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus karta | 11 kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus modelis | i5-1145G7 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,4 GHz |
| Temų skaičius | 8 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus podėlis | 8 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L3 |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjančio dažnio | 2.6 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – didėjanti | 28 W |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjančio dažnio | 1.1 GHz |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 12 W |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Knyginis kompiuteris |
| Forma | Knyga |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Naudojimo pradžios metai | 2021 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 39,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | Ne |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Skydo tipas | IPS |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Neblizgantis ekranas | Taip |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 39,6 cm |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Spalvų gama | 72 % |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties formos koeficientas | SO-DIMM |
| Atminties išdėstymas | 2 x 8 GB |
| Atminties lizdai | 2x SO-DIMM |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| ECC | Ne |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 256 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 256 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| SSD Drive sąsajos | PCI Express, NVMe |
| NVMe | Taip |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| WLAN valdiklių gamintojas | Intel |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 10 Pro |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | Taip |
| Diskretusis grafikos adapteris | Ne |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,68 kg |
| Plotis | 356 mm |
| Ilgis | 233,7 mm |
| Aukštis | 19.2 mm |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ garsiakalbio tipas | HP Dual Speakers |
| „HP“ ryšio optimizavimo priemonė „Connection Optimizer“ | Yes |
| „HP Support Assistant“ | Yes |
| „HP Smart AC Adapter“ | Yes |
| „HP“ priekinė kamera | HP Privacy HD IR |
| „HP Security“ įrankiai | Absolute persistence module; HP DriveLock and Automatic DriveLock; HP Secure Erase; Power-on authentication; Preboot authentication; TPM 2.0 embedded security chip shipped with Windows 10 (Common Criteria EAL4+ Certified); HP Sure Click; HP Sure Sense; Support for chassis padlocks and cable lock devices; HP Sure Start Gen6; HP Sure Run Gen3; HP Sure Recover Gen3; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6 |
| „HP Management tools“ | HP Driver Packs; HP System Software Manager (SSM); HP BIOS Config Utility (BCU); HP Client Catalog; HP Manageability Integration Kit Gen4 |
| Pridedama „HP Software“ | HP Image Assistant; HP Hotkey Support; HP Noise Cancellation Software; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; Buy Office (Sold separately); HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HSA Fusion for Commercial; HSA Telemetry for Commercial; Touchpoint Customizer for Commercial; HP Notifications; HP QuickDrop; Tile App; HP Wireless Button Driver |
| „HP“ segmentas | Business |
| Ryšys | |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0b |
| „Thunderbolt 4“ jungčių kiekis | 2 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Įkrovimo jungties tipas | DC lizdas |
| „USB Power Delivery“ | Taip |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 56 Wh |
| Baterijos svoris | 204 g |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Clickpad |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Skysčiams atspari klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros ypatumai | Tåler væskespild |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| Garsas | |
| Audio sistema | Bang & Olufsen |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Mikrofonų kiekis | 3 |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) fotoaparatas | Taip |
| Privatumo kamera | Taip |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Stable Image Platform“ programa (SIPP) | Taip |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | No |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 69 mm |
| Pakuotės gylis | 520 mm |
| Pakuotės aukštis | 305 mm |