Gamintojas: HP
Modelis: 2D338EA
EAN: 0194850688249
HP Chromebook 11A G8 EE. Gaminio tipas: „Chromebook“, Forma: Knyga. Procesoriaus šeima: AMD A4, Procesoriaus modelis: A4-9120C, Procesoriaus dažnis: 1,6 GHz. Ekrano įstrižainė: 29,5 cm (11.6"), HD tipas: HD, Ekrano rezoliucija: 1366 x 768 pikseliai. Vidinė atmintis: 4 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 32 GB, Laikmena: eMMC. Integruoto grafikos adapterio modelis: AMD Radeon R4. Numatyta operacinė sistema: ChromeOS. Produkto spalva: Pilka
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus šeima | AMD A4 |
| Procesoriaus modelis | A4-9120C |
| Procesoriaus dažnis | 1,6 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,4 GHz |
| Temų skaičius | 2 |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus podėlis | 1 MB |
| Procesoriaus podėlio tipas | L2 |
| Procesoriaus litografija | 28 nm |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | „Chromebook“ |
| Produkto spalva | Pilka |
| Forma | Knyga |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 29,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1366 x 768 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | HD |
| Skydo tipas | SVA |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| LED galinis apšvietimas | |
| Neblizgantis ekranas | |
| Ekrano ryškumas | 220 cd/m² |
| Spalvų gama | 45 % |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 29,5 cm |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties formos koeficientas | SO-DIMM |
| Atminties laikrodžio greitis | 1866 MHz |
| Atminties išdėstymas | 1 x 4 GB |
| Atminties lizdai | 1x SO-DIMM |
| Maksimali vidinė atmintis | 4 GB |
| ECC | |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 32 GB |
| Laikmena | eMMC |
| Flash atmintis | 32 GB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash), SDHC, SDXC |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | ChromeOS |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| „Wi-Fi“ | |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenos tipas | 2x2 |
| WLAN valdiklių gamintojas | Realtek |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | AMD Radeon R4 |
| Integruoto grafikos adapterio bazinis dažnis | 600 MHz |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1.37 kg |
| Plotis | 295 mm |
| Ilgis | 205.3 mm |
| Aukštis | 18,8 mm |
| Prekės ženklui būdingos savybės | |
| „HP“ garsiakalbio tipas | HP Dual Speakers |
| „HP“ priekinė kamera | HP Webcam |
| „HP“ segmentas | Business |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 2 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Klaviatūra | |
| Rodomasis įtaisas | Jutiklinis kilimėlis |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Salos tipo klaviatūra | |
| Skysčiams atspari klaviatūra | |
| Visos dydžio klaviatūra | |
| Klaviatūros ypatumai | Diebstahlsicher und spritzwassergeschützt |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Batrijų elementų skaičius | 2 |
| Baterijos talpa | 47 Wh |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 45 W |
| Garsas | |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84713000 |
| Tvarumas | |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | Low Halogen; TCO 8.0 certified |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 67 mm |
| Pakuotės gylis | 435 mm |
| Pakuotės aukštis | 260 mm |