Gamintojas: Fujitsu
Modelis: VFY:Q7312MP5AMDE
EAN: 4065221864509
Fujitsu STYLISTIC Q7312. Gaminio tipas: Hibridinis (du viename), Forma: Atlenkiamas (atskiriamas). Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i5, Procesoriaus modelis: i5-1235U. Ekrano įstrižainė: 33,8 cm (13.3"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano rezoliucija: 1920 x 1080 pikseliai, Lietimui jautrus ekranas. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR4-SDRAM. Iš viso talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruoto grafikos adapterio modelis: Intel Iris Xe Graphics. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Produkto spalva: Juoda
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-1235U |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Konfigūruojama išsklaidoma šiluminė galia (TDP) – mažėjanti | 12 W |
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Hybrid (2-in-1) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | Atlenkiamas (atskiriamas) |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 33,8 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| HD tipas | „Full HD“ |
| Neblizgantis ekranas | |
| Ekrano ryškumas | 400 cd/m² |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4-SDRAM |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Bendra SSD geba | 512 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| 4G standartai | LTE |
| „Wi-Fi“ standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| WWAN | Installed |
| WWAN valdiklis | LTE Quectel EM120R-GL |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Diskretusis grafikos adapteris | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 800 g |
| Plotis | 315 mm |
| Ilgis | 200,9 mm |
| Aukštis | 10,5 mm |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | |
| „Thunderbolt 4“ jungčių kiekis | 1 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Įkrovimo jungties tipas | DC lizdas |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 38 Wh |
| Spartusis įkrovimas | |
| Klaviatūra | |
| Skaitinė klaviatūra | |
| Energijos valdymas | |
| AC adapterio galios sklaida | 65 W |
| AC adapterio dažnis | 50/60 Hz |
| AC adapterio įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Saugumas | |
| Kabelio spynos lizdas | |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Garsas | |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Mikrofonų kiekis | 2 |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Fotoaparatas | |
| Priekinė kamera | |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 0,9 MP |
| Priekinė HD tipo kamera | HD |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) fotoaparatas | |
| Galinė kamera | |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 5 MP |
| Procesorius ypatumus | |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| „Intel®Flex Memory Access“ | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Elektroninis kompasas | |
| Giroskopas | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Artimumo jutiklis | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 35 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |